Sierpień 3, 2020

Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

Mnóstwo pań nie jest dumnych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną z szczególnie wymienianych wad jest figura. Poszukujesz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Kiedy myślimy o przygotowywaniu postawy, niejednokrotnie stawiamy na plan żywieniowy , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie możemy ukształtować konkretnej części ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowejlub leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych i monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Stanowi idealną opcję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną gęstość, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie minimalizować cellulit i ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a także pozwala na wygładzenie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto podkreślić, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie cieszenie się trwałymi efektami.

Zapisz