Sierpień 3, 2020

Laserowa depliacja – czy każdy ją może mieć?

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje depilacja laserowa. Usługa ta może być dokonywana w czasie zimowo-jesiennym, zatem aktualnie chcemy poruszyć ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków może być przeprowadzone na wybranej partii ciała. Z prezentowanych zabiegów równie chętnie korzystają kobiety i panowie. Wiek albo płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wybranego obszaru. Spore fragmenty ciała można podzielić na partie. Często pacjenci preferują tylko depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wyznaczane przez lekarza są uzależnione od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosków. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka zaufanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie komfort i dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.