Maj 29, 2020

Moda 2018! Trendy

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić na ulicach, niemniej na pewno zawładnie spotkaniami towarzyskimi oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią przyciągać atencję i chcą zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie kupić całe brokatowe stylizacje – sukienki, kombinezony oraz inne elementy garderoby idealne na imprezę, a także akcesoria, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się kobiety, które nie boją się wyróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda lubi powracać. W 2018 wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną objętością.

4. Sportowa elegancja

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać jedynie do siłowi. Na ulicach spotkamy wiele kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne jak również lakierowane stroje w odcieniach mocnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne sukienki z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem w 2018 będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się nieco inaczej aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli nakryć.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, jakie królują od kilku sezonów.

11. Kwiaty

Popularny wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie koszule, ale też spódnice oraz marynarki.