Kwiecień 4, 2020

Ostatnio ogoliłem swoje plecy

Dzisiaj troszkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Wami mym ostatnim przeżyciem, które powoduje tak samo sporo emocji oraz zawstydzenia. Po kilkunastu dniach dyskusji z moją kobietą postanowiłem pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, aby pozbawić włosów swe plecy.

Zapewne uważasz, że pewnie walnąłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na moich plecach to coś niespotykanego. Puszcza to niewiele mocno zasygnalizowane, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak małpa. A że mej kobiecie było to nie w smak, to była chętna agitować mnie do depilacji pleców w skrajnych przypadkach kilkanaście razy w przeciągu dnia. W efekcie musiałem się ugiąć i rozpocząć poszukiwania gabinetu, w jakim miałbym sposobność przeprowadzić taki zabieg.

Od początku rozumiałem jak ciężko znaleźć będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji teoretycznie jest całkiem sporo, lecz rzeczywistość jest taka, że ogromna część z nich nie stwarza ufności. Po pierwsze z powodu tego, że czytając stronki wirtualne tego typu kosmetyczek trudno wyszukać w ich zawartości na opinie napisane im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale chłop od kobiety się wyraźnie różni i inaczej odczuwać ma możliwość opisywanego rodzaju rzeczy. Po wielu przebojach udało mi się odkryć jednakże gabinet Vesuna, jaka to świadczy kompleksowe zabiegi estetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co pokazują recenzje opisywane przez internautów robi to wspaniale. Musiałem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z planem zarejestrowania się na spotkanie. Wiadomość przyjęła kulturalna Pani i zaoferowała mi natychmiastowo wygodny dla mnie termin wizyty. Powiadomiła mnie o wszelkich sprawach powiązany z taką depilacją, zasugerowała jakim sposobem się do tego przygotować i opowiedziała także o tym jakich rzeczy mam prawo oczekiwać po pierwszym zabiegu.

Kiedy dojechałem na umówione spotkanie, to czułem niemały strach. Koniec końców myślałem, że tego typu tematy są dla panienek, a nie dla mężczyzn. Mój niepokój prędko jednak wyparował, ponieważ w klinice wliczając mnie było czterech chłopaków. Wynika więc na to, że nie ma się czego przejmować, faceci też rozpoczęli dbać o siebie oraz też wybierają się do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Wypada odnotować, że Klienci spotykają się tam z ekspertami od kosmetyki i dermatologami, za sprawą czego posiadają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie zrobią sobie krzywdy.

Sam zabieg depilacji laserowej przeprowadzono niezmiernie prędko i bezboleśnie. W sumie po jednym zabiegu wygląd pleców był wspaniały. Chcę jednak, żeby włoski na pewno nie wróciły, przez co prawdopodobnie umówię się na kolejną depilację.

Już na końcu muszę jeszcze opowiedzieć na temat tego, w jaki sposób na moją depilację zaripostowała moja kobieta. Ani razu nie wspominałem jej w temacie tego, że pójdę na zabieg, a zatem była mocno zdumiona. I mam potrzebę zaznaczyć, że po raz pierwszy od bardzo dawna tak bardzo miała chęć wziąć mnie w objęcia. Przeto potwierdzam, męska depilacja w zupełności mnie zadowoliła.

Kiedy boicie się wspomnianego typu zabiegów, to dowiedzcie się szczegółowe informacje o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co zastanawiać.