Październik 22, 2020

Porządki to nie problem

Zachowanie porządku czasami tworzy problemy. Sytuacja jest bardziej uciążliwa, jeśli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest bardzo delikatna oraz czasochłonna. Czy mamy możliwość na pozbycie się sierści z kanapy, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam solidne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom dobór właściwego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wymienić kilka rodzajów tego małego AGD. Podstawowy podział mówi o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem i szczotką o dużej mocy ssania. Dobre radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń oraz wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Drugim rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki pyłu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu ciężkich zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.