Październik 22, 2020

Pozbądź się problemów z włosami

Długoletnie farbowanie, poranne suszenie a także modelowanie włosów spowodowało, że zrobiły się cienkie a także pozbawione blasku? Poznaj parę metod na to, w jaki sposób dobrze je zregenerować. Dzięki informacjom przez nas napisanym Twoje włosy ponownie mogą być piękne a także lśniące.

Konsultacja z lekarzem:

Pierwsza opcja to wizyta u specjalisty, który powinien zlecić badania, aby zbadać czy nie brakuje nam witamin jak także minerałów, jakie odpowiadają za prawidłowy wzrost włosa jak również jego prawidłową strukturę. Po przeanalizowaniu rezultatów jak również przyjrzeniu się naszym włosom a także skórze głowy lekarz powinien polecić odpowiednią według niego kurację. Najczęściej terapia składa się z suplementu diety a także właściwie dobranych kosmetyków do pielęgnacji, czyli w szczególności szamponu nie posiadającego parabenów jak także odżywki.

Odbudowa włosów w domu:

Też w domu posiadasz możliwość samodzielnie spróbować zregenerować swoje włosy. W aptekach można kupić bardzo dużo suplementów, które posiadają odpowiedni skład. Najbardziej popularne są te, które posiadają dużą porcję skrzypu i biotyny. Trzeba mimo to pamiętać, że tabletki, jakie pomogły Twojej znajomej nie muszą pomóc Tobie. Dobra kuracja może się wiązać z wypróbowaniem różnych suplementów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów trzeba o nie również zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom oraz odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te kupione w aptece. Trzeba także rozważyć wcierki do włosów. Sporą popularnością cieszy się wcierak z kozieradki, jaka na nieszczęście nie ma ładnego zapachu, ale może dać pozytywne wyniki. Do odbudowy i nawiżelnia włosów możesz także wypróbować olejek rycynowy stosowany nawet przez nasze babcie.

Więcej informacji na temat olejku rycynowego znajdziesz tutaj – https://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_rycynowy