Sierpień 3, 2020

Sprawdź plusy peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są rozmaite techniki ich wykonywania. Nowinką w świecie kosmetycznym, która pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo dokładny oraz skuteczny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera niezwykle szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale też długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/