Kwiecień 5, 2020

Sufity napinane – poznaj je bliżej

Urządzanie mieszkania może przysporzyć sporo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja odpowiedniego sufitu. Mimo, iż dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być mały, mamy cały szereg możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, które zapewniają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te rewelacyjnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także knajpach oraz biurach. Nadają wnętrzu niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zaaranżować w przeróżnych kolorach – od białego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w jakich zostały zamontowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii pospolity biały sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, jaka równocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która przedstawia niebo może zostać dodatkowo oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem odbywa się bezprzewodowo, co jest wielkim usprawnieniem. Sposobność zmiany barwy oświetlenia ,jak też uregulowania jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest także rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także baru.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten rodzaj sufitu daje sposobnośc, także pozbyć się efektu echa, który częstokroć przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być również idealnym elementem dekoracyjnym.

Dowiedz się więcej o sufitach i ich rodzajach na https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit