Wrzesień 23, 2020

Zabiegi kosmetyczne, kóre cieszą się sporą popularnością

Nasza cera po ujemnych temperaturach wymaga odpowiedniej odnowy. Można o nią zadbać jedynie w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym odnajdziemy sporo salonów piękności z długą listą zabiegów. Oto charakterystyka kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegówjakie wybieramy. Współcześnie stosowane metody są bezpieczne jak też nieomal niebolesne, wykonywane przy użyciu profesjonalego pistoletu. Nie bez znaczenia jest odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały założone podczas przekłuwania uszu trzeba nie zdejmować, aż do momentu kompletnego zagojenia. Nie bez znaczenia jest również uważanie, by niedawno przekłute uszy miały jak najmniejszy kontakt z zarazkami. Taki zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego celem jest złuszczenie naskórka za pomocą diamentu. Całkowita regeneracja skóry trwa około 7 dni. Przez początkowe 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być trochę czerwona ,a także trochę napuchnięta. W zależności od efektu, który chcielibyśmy otrzymać i stanu naszej cery mikrodermabrazje powinno się powtórzyć od 3 do 5 razy. Skóra po zabiegu jest gładsza, bez martwych komórek a także odświeżona.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Obowiązkowo dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miasto, w jakim znajdziemy bardzo dużo salonów, jakie stosują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma wielki wpływ na kondycję naszej skóry. Zaletą zabiegu jest fakt, iż jest on bezbolesny jak też stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku sporej części zabiegów kosmetycznych, polecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, że pomaga na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, jak też poprawia koloryt. Jest to doskonałe wyjście dla każdego typu cery. GeneO to zabieg bezbolesny a także orzeźwiający. Ilość jak również częstość przeprowadzania zabiegów zależą od stanu skóry, dobierane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia również fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.