Zakupy

Prezent na urodziny dla faceta

Przed takim trudem dzień po dniu stają panie pragnące kupić coś facetowi przy okazji rocznicy jego urodzin. Dziewczyny, babki, matki, bratanice – wszystkie wymienione kobiety analizują propozycję sklepów w internecie, beznadziejnie rzucają okiem na witryny stacjonarnych, w głowie mętlik, czują bezradność, czym zagwarantować mu uśmiech? Każdy wie, że chłopcy są z Marsa, a kobiety z Wenus – podpowiedź podstawowa i niezaprzeczalna: nie wręczajcie chłopcom, piękne panie, podarunków zbieżnych z Waszym gustem. Żadnego faceta, wierzcie mi, nie podnieci voucher na zabieg u kosmetyczki lub na zakupy w sklepie z ubraniami. Nie starajcie spełnić jego wymagań zamawiając mu grube skarpetki zimowe, nawet jeśli by były z najmilszego materiału. Kiedy będzie chciał, samodzielnie sobie coś tego typu nabędzie i żadna z Was nie ma obowiązku o tym wiedzieć. Bibeloty do stawiania na komodzie także nie są przemyślanym pomysłem, podobnie jak modne ramki na fotografie z zabawy u teściowej.

Co zatem kupić facetowi z okazji urodzin? Podstawowa porada: powinien spodobać mu się podarunek niematerialny, jaki zagwarantuje mu szansę zaliczenia miłych chwil, zajęcia się jakąś nową aktywnością, sportem, czymś podobnym, co da mu frajdę. Porywającym – i niesztampowym – sposobem na prezent będzie voucher na przejażdżkę motoryzacyjnym potworem. A jeszcze lepszą opcją będzie jazda po ulicach miasta. Wspomniane bilety są już dziś wystawione na sprzedaż, wybrać można jedno z przepięknych aut: Ferrari albo Lamborghini. Mając taką zagwozdkę każdy chłopak będzie miał odczucia jak osioł, jakiemu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A gdy już podejmie decyzję padającą na jeden z pojazdów, dookreśli także miasto, w jakim chce pojeździć (Kraków, Kielce, Łódź, Bielsko Biała). A potem – już sama radość, emocje i dreszczyk prawdziwej przygody. A także ogromna wdzięczność dla kobiety, jaka tak wyjątkowy prezent wymyśliła.

jazda ferrari

Odmienne podpowiedzi prezentowe godne przemyślenia, jeśli z dziwnych przyczyn nie kupicie vouchera na jazdę Ferrari, to bilet do klubu fitness (wyjątek stanowią sytuacje, w których jego ulubiony sport to zmienianie programów w telewizorze lub synchroniczne podnoszenie do ust puszki piwa i pajdy chleba z serem), w której będzie miał możliwość poćwiczyć o dowolnej porze, pod warunkiem że tylko najdzie go ochota na popracowanie nad swoim ciałem.

Pożądanym prezentem na urodziny dla faceta, niezależnie od tego czy jest młodszy czy bardziej dojrzały, zwykle okazuje się coś związanego z jego zainteresowaniami. Gdy masz sposobność kupować podarunek kolekcjonerowi – rzecz jest jasna, jeszcze jeden okaz do kolekcji (kapsli, koszulek, zapalniczek, znaczków, koszul, czy czegokolwiek innego) na 100% go zadowoli. No chyba, że do kolekcji znaczków brakuje już tylko jakiegoś rzadkiego okazu, jakiego on samodzielnie przez wiele czasu nie znalazł. Lecz w takim przypadku zasugerować można dla przykładu klaser, czy coś jak lupa – różnorodne kwestie połączone z jego hobby za każdym razem zrobią mu radochę. Dla czytelnika – dobra książka, dla kibica sportu – t-shirt z autografem Zielińskiego, dla fana staroci – jakiś drobiazg zakupiony na giełdzie, pomysłów jest masa i jesteśmy pewni, że wpadniesz na coś, co spodoba się solenizantowi.

Artykuł przygotowany przygotowany przez https://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

    

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *